بلفاروپلاستی :
بلفاروپلاستی یا همان جراحی پلک است. امروزه جراحی های زیبایی اطراف چشم شامل بلفاروپلاستی فوقانی و تحتانی،موثرترین روش های جوانسازی صورت هستند. این جراحی ها در صورتی که به درستی درک و اجرا شوند،می توانند موجب رضایت خاطرقابل توجه جراح و بیمار شوند. و در غیر این صورت ، می توانند موجب مشکلات دایمی عملکردی و بدشکلی برای بیمار،ناراحتی فکری جراح ونارضایتی بیمار و جراح شوند. این موضوع زمانی بیشتر نمایان می شود که بدانیم جراحی های بلفاروپلاستی فوقانی و تحتانی جزو شایعترین جراحی های زیبایی می باشد.
بلفاروپلاستی  بهترین روش برای درمان افتادگی پلک است . و روش های سنتی در درمان این افتادگی منجر به نتایج مناسب نخواهند شد.به جای روش های رایج برش و خارج سازی بافت های ارزشمند پلک بالا و تا حدودی پلک پایین،امروزه تلاش برای حفظ و بازگرداندن ساختار جذاب وجوان اطراف چشم می باشد.
بلفاروپلاستی
بلفاروپلاستی چگونه انجام می شود :
حذف ساده بافت های اطراف چشم منجر به چشم های زیبا و جوان نخواهد شد چرا که قادر به اصلاح کامل روند پیری چشم نمی باشد. بنابراین جراح باید در ابتدا نتیجه مطلوب را تداعی کند و سپس روش های مناسب راجهت رسیدن به آن انتخاب و اجرا کند.  درمان افتادگی پلک بالا و افتادگی پلک پایین با جراحیر پلک قابل اصلاح است. 
برتری انجام  بلفاروپلاستی با دکتر مهیار کیافر :
۱- انجام جراحی پلک بالا و پایین با جدیدترین متد روز دنیا 
۲- به جای نماندن اسکار و جای بخیه بلفاروپلاستی  در جراحی دکتر مهیار کیافر
۳- انجام عمل با حفظ فرم طبیعی حالت پلک ها 
۴- انجام عمل در محیطی استریل
انجام عمل َ برای رفع افتادگی پلک برای تمام سنین و به تشخیص پزشک متخصص قابل انجام است. البته هر متخصص تکنیک خاص خود را برای انجام این عمل دارد. به همین جهت مهارت پزشک یکی از مهم ترین موارد به شمار می آید .

blogsrvices

بلفاروپلاستیبلفاروپلاستی پلک بالاجراحی پلک بالاجراحی پلک پایینقیمت پلک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *