لیفت صورت

لیفت صورت


لیفت صورت :

لیفت صورت به روش جراحی بهترین درمان برای افتادگی صورت و رفع چروک ها می باشد. مبحث جامع جوانسازی صورت دربرگیرنده نواحی اطراف چشم، پیشانی ، گونه،گردن و نواحی اطراف دهان می باشد.
 اصطلاحات علمی که برای روش های جراحی جوانسازی یک سوم میانی و تحتانی صورت شامل گونه و گردن، به کار می روند :ریتدکتومی، ریتیدوپلاستی، ملوپلاستی، فاسیوپلاستی و شایعترین آنها لیفت صورت می باشد.
لیفت صورت در ابتدا به عنوان یک روش کششی روی صورت پیر شامل برش و خارج سازی پوست محیطی اضافه صورت وترمیم ناحیه مورد نظر تحت کشش محسوب می شد.
لیفت صورتدر طی ۱۰۰سال، لیفت صورت در برگیرنده تکنیک های متعددی از جمله لیفتر، افزایش حجم و برقراری مجدد غلاف های صورت در مکان مناسب شده است .
علی رغم پیشرفت های غیر تهاجمی ،هیچ روشی در بازگرداندن ساختمان اولیه صورت به شکل جوان تر و بهبود کلی صورت ، با جراحی صورت، قابل مقایسه نمی باشد.

 

 دکتر مهیار کیافر (فوق تخصص جراحی پلاستیک) :

  • بهترین روش برای درمان افتادگی صورت و چروک های ناشی از سن استفاده از جراحی پلاستیک لیفتینگ صورت است
  • انتخاب بهترین تکنیک برای این عمل
  • بازگرداندن جوانی با چهره ای کاملا طبیعی (نه مصنوعی)
  • ایجاد حجم مناسب در انجام عمل
  • بهبود کلی صورت و رفع نقایص ضمن جوانسازی
  • جوانسازی یکسان برای تمام نواحی صورت و هماهنگی در چهره

جوانسازی صورت شامل : رفع افتادگی صورت ٫ درمان چروک پیشانی ٫ لیفتینگ گونه ٫ درمان چروک دور چشم و سفت شدن صورت و رفع تمامی چروک های صورت٫ ایجاد زاویه صورت و خط فشن گونه ٫ رفع خط خند و رفع غبعب و لیفتینگ صورن و گردن از پیشانی تا گردن

در این عمل علاوه بر کشیدن پوست و برداشتن پوست اضافی صورت ٫ غلاف های صورت  هم در جای صحیح گذاشته شده و کشش مناسب انجام می شود.

عمل لیفتینگ علاوه بر صورت برای سینه ٫ باسن ٫ ران ٫ بازو و تمامی بدن قابل انجام است. و تشخیص ناحیه مورد نظر شما در جلسه مشاوره حضوری توسط پزشک متخصص مشخص می شود.

blogsrvices

لیفت صورتلیفتینگ صورتلیفتینگ صورت و گردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *