ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی :

ابدومینوپلاستی یکی از شایعترین جراحی های زیبایی می باشد،که نه تنها شامل جنبه زیبایی بلکه امکان بازسازی جدار شکم را هم به جراح می دهد.اهداف زیبایی شامل:
۱) اصلاح شکل دیواره شکم
۲) بازگرداندن شکل طبیعی ناف
۳) ایجاد بهترین مکان و شکل برش جراحی، می باشند.

اهداف ترمیمی شامل:

۱- بازگرداندن آناتومی اولیه عضلانی و فاشیایی جدار شکم
۲- اصلاح هر گونه بدشکلی های آناتومیک جدار شکم،می باشد.

ابدومینوپلاستی

اقدامات اصلی در ابدومینوپلاستی ،برش مناسب پوست و بافت زیر جلد جدار شکم در فضای سه بعدی می باشد.علاوه بر آن،جهت اصلاح و پیشگیری از فتق جدار شکم و جدا شدگی عضلات جدار شکم و عدم توازن عضلات تنه ناشی از آن،لایه عضلانی و فاشیایی جدار شکم به شکل اولیه بازگردانده می شود که البته اصلاح شکل جدار شکم را نیز به همراه خواهد داشت.

در جراحی شکم علاوه بر فرم دهی به بدن و جنبه زیبایی ٬ این عمل جنبه درمانی هم دارد. با اصلاح فرم جدار شکم از فتق شکم و جدا شدن عضلات شکم پیشگیری شده . بنابراین فرد از عوارض بعدی که بر اثرر چاقی شکم در آینده خواهد داشت ٫ پیشگیری می کند.

در افرادی که دچار چاقی شکم هستند نوع چاقی و نوع چربی و آناتومی بدن هر فرد متفاوت است. انتخاب روش مناسب این جراحی برای هر فرد،متناسب با شرایط بیمار و روش های مختلف ابدومینوپلاستی،در جهت کاهش عوارض و دستیابی به مطلوب ترین نتایج می باشد. پزشک متخصص بهترین و موثرترین روش را به شما پیشنهاد خواهد داد. 

قبل از تصمیم و انجام عمل ابدومینوپلاستی حتما مشاوره حضوری با متخصص جراحی پلاستیک داشته باشید و روش  مناسب برای درمان چاقی موضعی و دستیابی به نتیجه دلخواه خود را در جلسه حضوری از جراح متخصص خود بخواهید.

 

blogsrvices

ابدوابدو شکمابدومینوپلاستیجراحی شکمدکتر مهیار کیافرلیپوابدولیپوابدومینوپلاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *