تزریق چربی صورت

تزریق چربی صورت :

تزریق چربی صورت برای چه افرادی مناسب است . و  چطور انجام می شود ؟ گاهی‌ وقت‌ها، به همان اندازه که لاغری سخت است، چاقی نیز سخت است. مخصوصا چاق کردن صورت. مواد غذایی آنقدر باهوش نیستند که بدانند کدام قسمت از بدن ما را چاق کنند و همین معضل خیلی از افرادی‌ست که از لاغری صورتشان ناله می‌کنند. اما ما برای شما پیشنهاد وسوسه کننده‌ای داریم.

تزریق چربی صورت هم برای فرم دهی و هم برای حجم دادن به آن انجام می شود.  شما می‌دانستید که می‌توان بدون افزایش وزن، صورت خود را چاق کرد؟! شاید بپرسید چگونه. پاسخ سوالتان را در ادامه می‌دهیم.

 

آیا تزریق چربی صورت چهره را جوانتر می کند؟

جالب است بدانید که صورت و پشت دست‌ها، تقریبا اولین جایی‌ از بدن است که لاغر می‌شود و پوست آن شل و افتاده. کاهش چربی پوست، یکی از دلایل پیری زود رس است در حالیکه پر بودن صورت، تاثیر به سزایی بر روی جوانی دارد.
اینجاست که ما به شما تزریق چربی را پیشنهاد می‌دهیم. برای دانستن در مورد این مسئله، حتما ادامه‌ی مطلب را بخوانید.

تزریق چربی صورت

تزریق چربی برای کدام نواحی انجام می شود؟

اصولا قسمت‌هایی از بدن که حجمشان کم می‌شود را می‌توان با تزریق چربی پر کرد. جاهایی مثل زیر چشم، پشت پلک، شقیقه‌هه، پلک، لب‌ها، خط خنده، گونه و… همچنین تزریق چربی برای افزاریش سایز سینه و فرم دهی باسن هم انجام میشود.
تزریق چربی حتما باید توسط پزشک متخصص انجام شده و معمولا به این صورت است که چربی را از بافت‌های دیگر بدن، گرفته ( به روش ساکشن ) و به قسمت مورد نیاز تزریق می‌کنند.

برتری تزریق چربی نسب به تزریق ژل :

  • تزریق چربی برخلاف روش تزریق ژل خطر جابجاییی و آلرژی ندارد. چرا که سلول‌های چربی زنده‌اند و فقط از یک جای بدن برداشته می‌شود و به جای دیگر منتقل می‌شوند.
  • خطر عفونت هم ندارد چرا که چربی از بدن خود فرد گرفته شده است.

لازم است در اینجا از عواملی که در این کار تاثیرگذارند نیز سخن بگوییم.
انتخاب محلی که برای دریافت چربی مناسب باشد، میزان عروق و تحرک گیرنده‌ی چربی، میزان تماس بافت چربی با هوا، روش گرفتن و تزریق چربی و میزان چربی تزریق شده از جمله این عوامل هستند.
بد نیست که بدانید، قسمت خارجی ران، محل مناسبی برای تزریق چربی از آن است.

 

مزیت تزریق چربی نسب به تزریق ژل ؟

مزایای این روش نسبت به تزریق انواع ژل‌ها، بسیار زیاد است‌.
۱_چربی از خود فرد گرفته شده، پس می‌توانیم هر مقدار که می‌خواهیم برداشت کنیم.
۲_چونکه سلول‌های بدن زنده هستند، وقتی به ناحیه‌ای تزریق می‌شوند به همان قسمت پیوند داده می‌شوند و جزئی از چربی آن منطقه می‌شوند.
۴_چربی تزریق شده، معمولا ماندگار است زیراکه چربی از نواحی مقاوم بدن برداشت شده است.
البته لازم به ذکر است که ماندگاری چربی، به نحوه‌ی برداشت و تزریق نیز بستگی دارد. و در هر فرد و هر ناحیه متفاوت است.
۵_مهم‌ترین مسئله اینکه چربی قوام بیشتری دارد. به عبارتی لمس چربی بسیار نرمال به نظر می‌رسد.
این امر نیز مثل سایر امور عوارضی دارد.

عوارض تزریق چربی :

البته لازم است که بگوییم در صورتی که توسط پزشک متخصص انجام گیرد . از این عمل عوارض خاصی گزارش نشده است. فقط اندکی کبودی و تورم است که پس از دو هفته از بین می‌رود‌.

blogsrvices

تزریق چربیتزریق چربی باسنتزریق چربی به صورتتزریق چربی پستانتزریق چربی پشت دستتزریق چربی زیر چشمتزریق چربی سینهتزریق چربی صورتتزریق چربی گونهتزریق چربی لب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *