لیفت سینه

لیفت سینه دکتر کیافر :

لیفت سینه یا همان افتادگی پستان یکی از شایعترین موارد مراجعه به مطب جراح پلاستیک می باشد.اگرچه افتادگی پستان می تواند ناشی از اختلالات رشد و نمو پستان در طی بلوغ باشد، ولی شلی و افتادگی پستان می تواند بیانگر افزایش سن و کاهش جذابیت زنان باشد. پستان با فرم زیبا و برجسته بدون توجه به سایز می تواند سمبل جوانی و جذابیت باشد. و فقدان آن می تواند موجب کاهش اعتماد بنفس زنان بشود.
لیفت سینه  تنها ، در بر گیرنده گروه کوچکی از موارد خواهد بود که حجم نسبتا مناسبی دارند ولی شکل و موقعیت مناسبی همانند پستان جوان و زیبا را دارا نیستند .در این خانم ها  ، درمان مناسب شامل برقراری وضعیت مناسب بافت پستان به همراه برش و خارج سازی پوست اضافه وترمیم مجدد می باشد.
جهت برقراری شکل مناسب پستان و گاهی برطرف کردن غیر قرینگی پستان ها که قبل از عمل وجود دارد ،می توان از افزایش حجم مختصر توسط تزریق چربی و یا کاهش حجم محدود توسط برش بافت پستان یا لیپوساکشن استفاده کرد.

برتری انجام عمل لیفت سینه توسط دکتر مهیار کیافر :

۱- بالا رفتن اعتماد به نفس در خانم ها
۲- افزایش جذابیت اندام
۳- درمان غیر قرینگی پستان ها
۴- کاهش سایز پستان
۵- رفع افتادگی و شلی پستان
۶- جوانتر و شاداب تر شدن خانم ها
لیفت پستان با برش T شکل سینه انجام می شود. به این روش شلی و افتادگی و پوست ناحیه پستان برداشته می شود. و با برداشتن چربی های اضافی بافت سینه و یا تزریق چربی به برخی نواحی سینه می توان بافت های آسیب دیده سینه را اصلاح کرد. و در نهایت پستان ها را به فرم زیبا و جوان اصلاح می شوند.
دکتر مهیار کیافر فوق تخصص جراحی پلاستیک ٬ بهترین جراح پلاستیک در ایران برای لیفت سینه و درمان افتادگی و شلی پستان است.

blogsrvices

بالا کشیدن سینهدرمان افتادگی پستاندرمان افتادگی سینهرفع افتادگی پستانرفع افتادگی سینهلیفت پستانلیفت سینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *